Termy Chochołowskie

chocholowskie_termy

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie są największym tego typu obiektem w Polsce. Powstały z myślą relaksie i zabawie. Różnorodność atrakcji sprawia, że turyści chętnie tu przyjeżdżają, niezależnie od wieku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Termy w Chochołowie to 30 niecek basenowych napełnionych wodą termalną. W strefie basenowej można skorzystać m.in. z gejzerów, rwącej rzeki, sztucznej fali czy stanowiska do hydromasażu. Poszukiwacze wrażeń poczują przypływ adrenaliny na zjeżdżalni z zapadnią lub zjeżdżalniach pontonowych. W sezonie letnim teren do relaksu powiększa się o piaszczystą plażę i plac zabaw dla dzieci. W wyznaczonych miejscach można odbyć mecz siatkówki i koszykówki. Warto również skorzystać z siłowni.

Największa strefa saun na Podhalu daje możliwość odpoczynku w intymnej atmosferze. Odwiedzający mogą skorzystać z sauny: BIO z jałowcem, suchej, na podczerwień; łaźni parowej i automatycznej oraz z Góralskiej Chaty.

Odprężenia ciała i duszy należy szukać w strefie SPA. Bogata oferta zabiegów pomoże zrelaksować się po aktywnym dniu. Można tu skorzystać m.in. z zabiegów wodnych: borowinowych, mlecznych, ziołowych; zabiegów kosmetycznych, zabiegów dla dwóch osób i innych zabiegów fizjoterapeutycznych.

Dlaczego warto?

  • piękne widoki na Tatry
  • rodzinne miejsce, które uwzględnia potrzeby osób w każdym wieku
  • dużo miejsca do zabawy i wydzielone strefy do relaksuDowiedz się  więcej

 Zobacz stronę   Zadzwoń

Zobacz także

Lorem initius...