Terma Bania

terma_bania

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Terma Bania to kompleks basenów, które powstały z myślą o relaksie i dobrej zabawie. Rewelacyjnie czas spędzą tu całe rodziny. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby Gości, całość podzielona jest na cztery strefy – Zabawy, Relaksu, Saunarium i Medical SPA. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Na wizytę w Termie Bania można przeznaczyć cały dzień lub kilka godzin, niezależnie od pory dnia i roku.

Strefa Zabawy powstała z myślą o rodzinach z dziećmi. Jest tu dużo ciekawych atrakcji, m.in. różnorodne zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla najmłodszych, basen ze sztuczną falą czy jacuzzi z wodą siarkową. W sezonie letnim strefa ta powiększa się o wodne miasteczko z placem zabaw.

Strefa Relaksu przeznaczona jest dla osób szukających relaksu. Znajduje się tam sauna fińska i widokowa sauna ziołowa, niecki do schłodzenia, baseny zewnętrzne i drink-bar na wodzie.

Saunarium mogą odwiedzać osoby, które ukończyły 16 lat. Najlepszą jakość odprężenia gwarantują liczne sauny, ruska bania, grota kamienna, łaźnia parowa i basen solankowy oraz parowy.

W gabinetach Medical SPA specjaliści zadbają o zdrowie, urodę i duszę. Przygotowana oferta zabiegów z wykorzystaniem korzyści wody termalnej i wysokiej jakości kosmetyków pozytywnie wpływa na samopoczucie.


Dlaczego warto?

  • ciekawa oferta dla osób w każdym wieku
  • liczne atrakcje dla dużych i małych
  • piękny widok na panoramę Tatr
  • baseny dostępne są przez cały rok


Dowiedz się  więcej

 Zobacz stronę   Zadzwoń

Zobacz także

Lorem initius...