Park Trampolin Jump Planet w Nowym Targu

Jump Planet w Nowym Targu

Park Trampolin Jump Planet w Nowym Targu

Kiedy już zmęczycie się górskimi wycieczkami zachęcamy do odwiedzenia Jump Planet w Nowym Targu. Jest to nowoczesny Park Trampolin, w którym goście mogą korzystać z powierzchni ponad 2200 metrów trampolin i dodatkowego wyposażenia np. ścianki wspinaczkowej, basenu z gąbkami i wieloma innymi rozrywkami. Jest też sekcja dla najmłodszych, w której znajduje się mega dmuchaniec, Małpi Gaj z wieloma atrakcjami oraz mata z bryłami, gdzie można dać się ponieść fantazji przy układaniu różnych brył.

Oczywiście jest to miejsce nie tylko dla dzieci. Strefa koszykówki powstała z myślą o osobach, które chcą poćwiczyć „wsady” i jak najlepsze wybicie. Prawdziwą gratką jest tor przeszkód, tzw. tor Ninja. Przeznaczony jest dla pasjonatów - amatorów ekstremalnych sportów siłowych i sprawnościowych. Wspinanie się po linach i pokonywanie wąskich kładek do łatwych nie należą. Osoby wymagające mogą skorzystać ze skrzyń akrobatycznych.

Z Jump Planet można skorzystać również nocą. Kiedy światła zgasną, odpalane są lasery, tworzące niepowtarzalny klimat. Szaleństwa i skoki przy energetycznej muzyce są jeszcze fajniejsze. W takiej atmosferze trudno stać i podpierać ścianę.      

Na zmęczonych zabawą czeka strefa relaksu, w której można odpocząć i napić się kawy czy innych napojów.

Jump Planet czeka na gości od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 20:00, natomiast w weekendy od godz. 10:00 do 21:00.


Dlaczego warto?

  • niesamowita rozrywka dla rodzin z dziećmi w każdym wieku
  • młodsze dzieci mogą skorzystać z zabawy z animatorem
  • wypoczynek w strefie relaksu
  • idealne miejsce na spotkanie z większą liczbą znajomych
  • możliwość rywalizacji podczas sportów grupowych


Dowiedz się  więcej

 Zobacz stronę   Zadzwoń

Zobacz także